Wyniki konkursu.

15 grudnia 2025

Dnia 12 grudnia 2025 roku komisja dokonała oceny prac nadesłanych na KONKURS „BOMBKOWY”, w którym wzięło udział 53 uczniów ze szkół podstawowych Dębicy. Wyniki są następujące:

1 miejsce:  AMELIA PODOBIŃSKA (kl. IV – SMS IGLOOPOL)

2 miejsce:  KAMIL PABIAN (kl. VII – SMS IGLOOPOL)

3 miejsce:  ZUZANNA I ALEKSANDRA NYLEC (kl. V i VII – SP 12)

Wyróżnienia:

BLANKA CHMIELEWSKA (kl.VI – SP nr 5)

EMILIA CZERWIEC  (kl. V – SP nr 8)

FILIP WÓJCIK (kl. IV – SMS IGLOOPOL)

LILIANA ROCHMALSKA (kl.V – SP nr 12)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność w tworzeniu bombek.

Komisja w składzie:

s.Małgorzata Dyrek

p.Danuta Brodawka

p.Paweł Pieniążek


Skip to content