Wyniki konkursu.
15 grudnia 2025

Dnia 12 grudnia 2025 roku komisja dokonała oceny prac nadesłanych na KONKURS „BOMBKOWY”, w którym wzięło udział 53 uczniów ze szkół podstawowych Dębicy. Wyniki są następujące:
1 miejsce: AMELIA PODOBIŃSKA (kl. IV – SMS IGLOOPOL)
2 miejsce: KAMIL PABIAN (kl. VII – SMS IGLOOPOL)
3 miejsce: ZUZANNA I ALEKSANDRA NYLEC (kl. V i VII – SP 12)
Wyróżnienia:
BLANKA CHMIELEWSKA (kl.VI – SP nr 5)
EMILIA CZERWIEC (kl. V – SP nr 8)
FILIP WÓJCIK (kl. IV – SMS IGLOOPOL)
LILIANA ROCHMALSKA (kl.V – SP nr 12)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność w tworzeniu bombek.
Komisja w składzie:
s.Małgorzata Dyrek
p.Danuta Brodawka
p.Paweł Pieniążek