Mazury 2017 – obóz żeglarski dla młodzieży

20 marca 2017

oboz_zeglarskiWszystkich miłośników wiatru w żaglach i szumu fal oraz pięknych mazurskich krajobrazów widzianych z perspektywy pokładu jachtu zapraszamy na 15 edycję rejsu. Obóz odbędzie się w terminie 24 czerwiec – 1 lipiec 2017 r. Uczestnikami mogą być uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zakwaterowanie i wyżywienie: Jachty typ TWISTER 800N: pow. ożaglowania 30m2, 8 koji, wyposażony kambuz, WC, oświetlenie, zasilanie 12V, silnik manewrowy 5KM. Sport i rekreacja z elementami edukacji żeglarskiej pod okiem wykwalifikowanej kadry sterników i instruktorów PZŻ w kierunku możliwości zdobywania patentów żeglarskich.

 

 

 

Wieczory przy śpiewie szant w mazurskich portach i bindugach. Pytania dotyczące rejsu mail lub kontakt telefoniczny 501 626 847. Zapisy – formularz zgłoszeniowy.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie obozem i wyczerpanie miejsc na jachtach przy 6 jednostkach, dodatkowo wyczarterowaliśmy jeszcze jedną i niestety już ostatnią łódkę. Na obóz pozostało ostatnie 6 miejsc oraz ew. 2 w załogach 7 osobowych + sternik.

Informacje:
http://www.kanajacht.pl/pierwszy-tydzien-wakacji.html