Partnerzy i mecenasi

Katolickie Centrum Edukacji KANA w Dębicy oferuje niepowtarzalną ofertę dla partnerów i sponsorów. Korzyści z współpracy z Katolickim Centrum Edukacji KANA to m.in.:

– Możliwość uczestniczenia w projektach mających realny wpływ na edukację,

– Wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Dębickiego,

– Promocja firmy podczas wydarzeń, w internecie i na materiałach reklamowych,

– Szansa do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych i naukowych,

– Doradztwo edukacyjne i mentoring dla członków rodzin Mecenasów KANY.

 

 

MECENASI I SPONSORZY

 


diecezja

 

DIECEZJA TARNOWSKA została utworzona w 1783 roku. W 2012 roku papież Benedykt XVI mianował bp Andrzeja Jeża biskupem diecezjalnym Diecezji Tarnowskiej. W lipca 2014 roku bp Andrzej Jeż erygował działalność Katolickiego Centrum Edukacji KANA z siedzibą w Dębicy nadając mu statut oraz kościelną osobowość prawną.

 

 

 

 


parafia

 

PARAFIA PW. MATKI BOŻEJ ANIELSKIEJ W DĘBICY wikaria parafialna powstała w 1947 roku, parafia w 1973 roku. W 1996 roku bp Józef Życiński konsekrował nowy kościół parafialny pw. Ducha Świętego. Od 2009 roku proboszczem parafii jest ks. Jan Krupa. W 2014 roku parafia pw. Matki Bożej Anielskiej użyczyła sale katechetyczne na plebanii na rzecz Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy, które powstało z inspiracji proboszcza parafii.

 

 


 

3_miasto

 

GMINA MIASTA DĘBICA realizuje zadania m.in. z zakresu edukacji publicznej, upowszechniania kultury, kultury fizycznej i turystyki, współpracy z organizacjami pozarządowymi. Od 2014 roku Gmina Miasta Dębica wspiera realizację zadania publicznego realizowanego przez Katolickie Centrum Edukacji KANA pn.: Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży.

 


4_powiat

 

 

POWIAT DĘBICKI realizuje zadania m.in. z zakresu edukacji publicznej, promocji i ochrony zdrowia, polityki prorodzinnej, kultury oraz ochrony zabytków, obronności, promocji powiatu, współpracy z organizacjami pozarządowymi. Od 2014 roku Powiat Dębicki wspiera realizację zadania publicznego realizowanego przez Katolickie Centrum Edukacji KANA pn.: Organizacja zajęć edukacyjnych i wychowawczych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Dębickiego.

 


5_tcdebica

 

 

T.C. DĘBICA SA jest największym polskim producentem opon do samochodów osobowych i dostawczych. Wiodącą pozycję zajmuje również na rynku opon całostalowych do samochodów ciężarowych, opon do samochodów terenowych.
T. C. DĘBICA SA wspiera statutową działalność Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy.
Dzięki środkom z T.C. DĘBICA SA wyposażona została m.in. pracownia komputerowa KANY.

 

 


6_suret

 

 

SURET SP. Z O.O. istnieje na rynku polskim od 1992 roku. Zatrudnia obecnie ponad 450. osobową kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników. Przez ponad 20 lat obecności firma stała się liderem w zakresie usług logistycznych i transportu wewnętrznego na Podkarpaciu. Firma SURET, oraz jej prezes Stefan Bieszczad, wspiera statutową działalność Katolickiego Centrum Edukacji KANA w Dębicy fundując m.in. stypendia i nagrody dla uczniów oraz doposażając pracownie KCE KANA w Dębicy.