Dzieci, które w ramach projektu – Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży mają możliwość korzystania z cyklicznych zajęć z języków obcych (także poprzez zabawę) oraz przedmiotowych: z matematyki, informatyki, warsztatów plastycznych i muzycznych. Wszyscy mali uczestnicy kursów są objęci opieką pedagoga oraz logopedy. Na zajęcia uczęszczają dzieci mieszkające na terenie miasta Dębicy w wieku 6-13 lat.

 

Młodzież gimnazjalna, dla której prowadzone są zajęcia językowe (m.in. niemiecki i angielski) oraz przedmiotowe: matematyka, chemia, informatyka, fizyka. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z porad dietetyka i psychologa. Gimnazjaliści, którzy wykazują zdolności muzyczne, mogą uczyć się gry na gitarze oraz brać udział w lekcjach śpiewu. Wszystkie zajęcia odbywają się w ramach projektu: Prowadzenie Centrum Systemowego Rozwoju Dzieci i Młodzieży. Uczestnicy zajęć to uczniowie szkół gimnazjalnych, mieszkających na terenie miasta Dębicy.

 

Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, która uczestnicząc w zajęciach prowadzonych w KANIE, ma możliwość lepszego przygotowania się do egzaminu dojrzałości, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym, z następujących przedmiotów: język angielski, język niemiecki, matematyka, biologia, chemia i fizyka, historia, geografia, wos, język polski. Uczestnicy zajęć korzystają dodatkowo ze spotkań z psychologiem oraz dietetykiem. Ci, którzy chcą rozwijać się nie tylko intelektualnie, mogą brać udział w warsztatach muzycznych. Na zajęcia uczęszczają uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, mieszkający na terenie powiatu dębickiego w ramach projektu: Organizacja zajęć edukacyjnych i wychowawczych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych powiatu dębickiego.

 

Osoby dorosłe, czyli wszyscy chętni, którzy ukończyli 18 rok życia i pragną poszerzać swoją wiedzę oraz nabywać nowe umiejętności. Dla takich osób KANA prowadzi kursy językowe (m.in. język angielski, niemiecki), a także kurs komputerowy, na którym uczestnicy poznają zasady pracy z komputerem oraz obsługę podstawowych programów (Word, Excel, Paint).

 

KANA organizuje także cykliczne wykłady otwarte o różnej tematyce, na które zaprasza wszystkich chętnych słuchaczy, niezależnie od wieku.

 

Jesteśmy otwarci na każdego i wciąż rozwijamy ofertę naszych zajęć. Zapraszamy do KANY w Dębicy!