ZAJĘCIA DLA OSÓB DOROSŁYCH – REKRUTACJA TRWA .

6 czerwca 2019

 

Katolickie Centrum Edukacji KANA zaprasza osoby dorosłe, na zajęcia edukacyjne w roku szkolnym 2019/2020. Kursy prowadzone przez nasze Centrum mają rozwijać pasje, motywować do pracy nad sobą oraz poszerzać edukacyjne horyzonty.
W nowym roku szkolnym proponujemy ogółem 16 kursów. Zapisy będą prowadzone od piątku 7 czerwca w godzinach od 12:00 do 18:00. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zajęć oraz do wypełnienia i złożenia w sekretariacie karty zgłoszeniowej na wybrane kursy. Liczba miejsce jest ograniczona.

Przed nami kolejny rok dydaktycznych zmagań w celu podniesienia kompetencji edukacyjnych i kwalifikacji.
W kończącym się roku szkolnym z naszych cyklicznych form edukacyjnych korzystało ponad 130 mieszkańców powiatu dębickiego.

Rok szkolny 2019/2020 rozpocznie się we wrześniu i potrwa do czerwca 2020. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych, tj. od godziny 17:00. 

Wszystkie kursy będą się odbywać raz w tygodniu w wymiarze 90 minut tygodniowo.

Kursy prowadzone są przez kompetentnych, odpowiedzialnych i doświadczonych nauczycieli pedagogów i specjalistów. Grupy zajęciowe liczą maksymalnie do 15 osób.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz regulaminem zajęć.

KARTA ZGŁOSZENIOWA -dorośli

Klauzula informacyjna RODO

 

 

Karty zgłoszeniowe wraz z klauzulą RODO będą przyjmowane od piątku 7 czerwca br. od godziny 12:00 w sekretariacie Centrum (Dębica, ul. Chopina 2).
Informacja telefoniczna: 14 6969-110.